MEIE PÄEVAPLAAN JA MÜTSIKESED

Bloged in argipäev by lennuk Tuesday February 7, 2012

Kuidas mu päev välja näeb? Hommikul Leo ärkab kuskil 7 ajal. Aga panin pimendava kardina tema tuppa ööseks ja ta on hommikul isegi veel kauem magama või vähemalt uimerdama. Üritan, et äratus on kuskil kell 7.30 – 8 hommikul. See sobib!

Siis peale hommikupiima lähen koos Leoga kõnnile. Tavaliselt 45 min. Siis tuleb hommikusöök. Peale seda venitab välja 10 – 10.30ni ja panen Leo esimesele unele. Parimatel aegadel magab 2 tundi. See oleks siis ieaalis! Aga kunagi ju ei tea.

Peale und on piimapood. Peale seda on aeg mul veel välja töötamata. Aga üritan viimasel ajal enne Helenile järele minekut parki minna. Kiigule ja liumäele.

Kell 2.45 pärastlõunal korjame Heleni koolist üles. Kui koju jõuame, Heleni kodu, siis söödan Leod ja läheb teisele unele. See siis toimub kuskil 3.30-4 ajal. Ja kahjuks magab ta suhteliselt lühikest aega töö juures. 20-30 minutit on keskmine aeg. Ehk natuke on paranenud pikkus sellest ajast saadik, kui ostsin nn. sound machine'i (noh, sellise häälemasina, mis loodushääli teeb. Mul oli seal küll mingisugune õrn muusika värk, aga see kestis 30 minutit ning mulle tundub, et kui see summutav hääl lõppes, siis ta ka ärkas häälte peale!

Töö juures on ta olnud üsna lihtne. Aga viimasel ajal on ta muutunud mobiilseks ja meil on seal 2 väikest trepiastet alla elutuppa.

Selle aja sisse mahub perele õhtusöögi tegemine. Tavaliselt ajastan seda ajale, mil Leo magab. Samuti Heleni koolitöö kontrollimine ja sunimine, et tee kiiremini jne.

Tavaliselt saan lahti kell 7. Enamasti natuke, suts varem. Kodu jõuame siis kuskil 7.20 või nii. Harry mängib Leoga natuke ning kell 7,45 ajal hakkab magamamineku protsess. Ööriided selga ja piimapudel. Harry toidab õhtuti.

Ja siis need mütsid! Kuhu need veel mahuvad? Ega mul pole sellist vaba aega. Aga kui õhtuti lõpuks Leo voodis on, siis ma ei suuda vaimselt ja füüsiliselt mitte midagi teha. Aga et mitte täiesti kasutu olla, siis olen võtnud kätte heegelnõela. Ja tuimalt mütsikesi heegeldanud. Vähemalt on minust niipalju kasu.

18 queries. 0.555 seconds.
Powered by Wordpress
Reizilennuk Vol 1.