AUGUST

Bloged in külalised,pereelu,puhkus,reizilennuk by lennuk Thursday September 11, 2008

 

August läks kähku. Ja siin on väike pildigalerii, mis juhtus eelmises kuus:

Me jätkasime oma ookeaniäärsete jalutuskäikudega. Üritasime ikka nädalas korra või paar. Nüüd viimastel nädalatel on see hobi küll hetkel sügispuhkusele pandud. Aga ma usun, et me läheme ikka ja jälle.

Augustikuus oli Maris Los Angeleses külas käimas. Ja nii veetsime me ühe päevakese koos. Päeval käisime Kristi ja Marise ning lastega Manhattan Beachil jalutamas ning siis sõime rosoljet ja küpsisetorti minu juures. Meiega ühinesid veel Helena oma poistega ning Kadri.

Toomas ja Maya olid super mängusõbrad

Augustis matsime oma naabrimehe Arnold Müürsepa. Arnold oli 94-aastane.  Tema surma eelõhtul ei oleks keegi võinud aimata, et see järgmist hommikut Arnold ei enam ei näe! Ma käisin sealt just läbi eelmine õhtu ning ajasime juttu ning nagu alati – Arnold oli elujõuline, jutukas ja naerusuine. Järgmine hommik Arnold enam ei ärganud.

Harry pole ülikonda kandnud… ma ei tea mis ajast saadik. Oli kena teda nii pidulikult ja soliidselt riietatuna näha!

Kristi ja Kalmer muretsesid endale nö. haagissuvila. Augusti viimasel nädalavahetusel olid nad oma suvilaga rannas. Oli tore päev nendega rannas veeta! "Suvila" on ikka nagu päris kodu: voodid, külmutuskapp, telekas, pliit jne. Mis nii viga nädalalõppudel kuskil RV pargis parkida ning kodust kaugel olla. Õhtupoolikul grillisime shaslõkki.

 

See oli siis lühikokkuvõte augustist…

18 queries. 0.559 seconds.
Powered by Wordpress
Reizilennuk Vol 1.