TUTTI DOLCI

Bloged in argipäev,köögis,lõbus,pereelu,puhkus,reizilennuk,tervis by lennuk Monday July 21, 2008

Umbes aasta tagasi ostsin ma Bath and Bodyworks’ist  suure Tutti Dolci suhkruse dusshikreemi/massi. (Kuidas küll neid asju eesti keeles kutsustakse?) See lõhnab nii magusalt ja mõnusalt ning lootsin sellega ennast mõnikord hellitada.

Aga kuna ma ei ole eriline dusshi all mõnuleja, siis on ta mul ununenud dusshinisshi. Iga kord kui ma seda purki näen, tunnen ma, kuidas see mulle näpuga näitab  – sa ei hellita ennast!

Vahetevehel, ok… üliharva, ma ikka võtan peotäie seda nii mõnusalt lõhnavat suhkrumassi.

Eelmine kord, kui ma Tutti Dolci’t kaustasin, ma märkasin, et mu suhrumass on kahtlaselt väheseks jäänud.

Mõned päevad hiljem sain ma teada kuhu mu suhkur kaob!

Ühel hommikul tundsin ma magamistoas seda tuttavmagusat lõhna! Hüppasin nagu hagijas vannituppa ja tabasin suhkruvarga teolt! Mis te arvate, kes seal dusshi all mõnules? Mu kallis abikaasa!

Ma ei tea, mis oli teda ajendanud ükskord seda purki uurima, aga kui ta luges sealt purgilt: "Do leave the room for the most important course of  your shower: Dessert. This deliciously fragranced, buttery sugar exfoliator is a decadent finale to your shower experience.", (eestikeelne lühikokkuvõte: Jäta ruumi dusshimõnude olulisemale asjale, – magustoidule. See hõrgutavalt aromatiseeritud võisuhkur on suurepärane dusshi finaal.) siis ei lasknud ta seda endale kaks korda öelda!

Ja maiasmokk nagu Harry on lõpetab viimasel ajal oma dusshikäigud magustoiduga! :) Seepärast siis mu topsik tühi! Aga ju sattus see purk õige inimese kätte, lõpuks!

Me mõlemad naersime südamest! Nii armas minumeelest!

Seenevesi vol 2

Bloged in köögis,reizilennuk,tervis by lennuk Monday July 7, 2008

Nii, ma tegin selle pulli ära ja tellisin internetist endale seenevee alustamise komplekti. Komplekti kuulus 2 1/2 galloniline klaaspurk, jasmiini tee ja see seen!

Vahetult enne, kui ma Chicagosse lendasin, panin ma seenevee hakkama. See purk on ikka päris suur. Ma nagu mõtlesin ja arvestasin valesti. Nüüd on mul hästi palju seenevett.

Chicagost naasnuna oli selge pilt, et mu jook on valmis. Proovisin…. Oli mõnusalt kihisev, aga natuke liiga hapu. Lisasin natuke mett ja oh sa poiss!!!… see ju lausa mõnujook. Olen oma vaimusünnitusega väga rahul.

Olen täna joonud ära 3 klaasitäit, kuigi soovitati alustada 4 oz, mis on umbes sõrmkübara täis. Et võib liiga antidoxiliselt mõjuda. Harryle ka muideks väga maitseb, nii et asi on korras!

Nüüd on nädalapäevad seenevee elujärgust ning ma pean ütlema, et ma jooksin teda rohkem, kui ma teha jõuan. Ma kasutan nimelt jätkuvuse süsteemi. Nii palju kui joon, pean ka asemele valama.

Kui külla tuled, siis kindlasti küsi, et pakuksin!

18 queries. 0.539 seconds.
Powered by Wordpress
Reizilennuk Vol 1.