Teretulemast! REIZILENNUK vol. 2

Bloged in reizilennuk by lennuk Tuesday January 23, 2007

Uus aasta ja uus blog! Mu blog kolib uuele ja suuremale server’ile ning sellega seoses teen ka oma blogimajanduses väiksed uuendused. Nägu näete…

Jätkan tõenäoliselt samas vaimus! Loodan sagedamini kirjutada ja pilte üles panna. Vahepeal kummitas mind weebimaailma ruumipuudus ja selle tõttu jäi ka mu blogil suhteliselt vaikseks, sest ei tahtnud lisakoormust weebipinnale.

Kuna mu õed ja kogu pere on kõik kaugel ja ilma mööda laiali, siis on see suurepäraseks võimaluseks neile minu tegemistega kursis olla. Tänu blogimajandusele, arvan, et oleme oma õdede ja täditütardega lähedasemad kui kunagi varem! Ema, kes on ka nüüdseks ka arvutiinimene, on ka asjade kulguga kindlasti väga rahul, et saab blogi kaudu meil pidevalt “külas käia”.

Sõbrad ja tuttavad, kes tunnevad huvi mu käekäigu üle, on samuti siin alati mu blogil teretulnud olnud!

Nii, et uuel aastal uue hooga! Järgmiste ridadeni!

REIZ TITESABINALE

Bloged in reiz,reizilennuk by lennuk Saturday January 6, 2007

Irene ja sabistajad 

On juba aastate pikkune traditsioon, et kuskil jõulude ja aastavahetuse vahel läheme Kristiga Irenele külla. Irene elab San Francisco lähedal. Seekord oli peale Irene sünnipäeva ka muud tähistamist. Nimelt… 

Irene perele on oodata järelkasvu. Ja mitte ainult ainsuses, vaid lausa mitmuses. Kaks poisipõnni on sündimas märtsi algul. San Francisco neidude abiga sai suurepärane ja lõbus üritus kokku pandud!

Ja nagu alati on Irene juures kena puhkus. Ilma kiirustamata ja suurema sebimiseta. Irene sünnipäeval sõime mõnusa jõulueine ning teisel päeval võtsime suurelt ette lihapirukate küpsetamise. 

Järgmine aasta jälle! 

18 queries. 0.592 seconds.
Powered by Wordpress
Reizilennuk Vol 1.