BLOGIGA PROBLEEME?

Bloged in reizilennuk,tehniline by lennuk Monday April 19, 2010

Olen siit ja sealt kuulnud probleeme, et minu blogile on väga raseke sisse saada. Või üldse ei saa. Küsib sada korda salasõna ja annab muid hoiatusi.

Kusjuures, isegi mul oli see probleem mõni aeg tagasi. Kurtsin seda Harryle ja ta tegi seal miskit ning minul ja temal kadus see probleem ära. Ja kuulsin ka, et nii mõningail teist pärast seda oli kõik korras. Aga mõnel jätkusid need probleemid. Kui olen kurtnud seda Harryle, siis tema ütleb, et kõik on korras, tema ei oska enam midagi teha.

Ma ei taha, et teil oleks selline tüütus siia pääsemine. Aga oma blogiga soovin jääda endiselt privaatseks.

Rääkige oma probleemidest palun ja siis saan Harryle ette kanda, et takistused ikka veel eksisteerivad.

KAS SUL VILGUB?

Bloged in reizilennuk,tehniline by lennuk Wednesday October 15, 2008

Siin natuke blogi tehnilise värgi kohta! Nimelt, olen kuulnud hädaldamist, et mu blog vilgub või küsib 100 korda salasõna. Ise olen proovinud ühe ja teise arvutiga, ühe ja teise browseriga ning pole nagu häda midagi. Ei näe viga.

Kas kellegil veel minu blogi avamisel probleeme on? Või on mõnda muud ettepanekut?

Uunedatud 15. oktoober, 2008 Ma võtsin praegu maha kõik postingud sellest hetkest kui mul need probleemid hakkasid tulema. Palun öelge, kuidas on passwordide ja  vilkumistega! Proovime selle lehe taas normaalseks teha. Andke ka need teada mulle, kellel pole mingeid probleeme olnud! Palun, aidake mind!

Uuendatud 17. oktoober, 2008
Nii, tundub, et kuskil nendes viimastes postingutes on viga! Ma panen üles tagasi SEPTEMBER MISC ja vaatame, mis nüüd blogi teeb! Kuidas on vilkumiste ja salasõnadega nüüd!??? Anna teada!

Uuendatud, 18. oktoober, 2008
Selge!  Vana maha. Panen ülesse poe pildi, mille postitamiseks kasutasin uut koodi. Loodan, et selle  pildiga probleeme ei ole. Aga kommi palun!

Uuendatud, 21. oktoober, 2008
Veel üks katse! Loodetavasti viimane. Panin üles kõik paar viimast postingut. Olen seal kasutanud erinevat koodi. Kuidas nüüd on? Kas probleemidega või probleemiata?

Uuendatud, 28. oktoober, 2008

Tundub, et vilguts on kontrolli all. Sisse saamiseks jääb endiselt kahjuks aga nii, et küsib kaks korda… Vabandust! Andke aga alati teada, kui on mingi probleem!

21 queries. 0.564 seconds.
Powered by Wordpress
Reizilennuk Vol 1.